okej seminarske za LS se začnejo drugi teden in kaže da bomo mi prvi (mamo
uvod ;)... torej je čas za par vprašanj

kaj nam je na voljo... kakšen projektor+powerpoint bo ? a je kaj omenil na
predavanjih kako se bo to predstavljalo?

LP


On 1/4/07, Miha Sinkovec <[EMAIL PROTECTED]> wrote:

do 12.1 ali na predavanjih ali na govorilnih, ne pa na hodniku ga iskat :)

LP MIHA

On 1/4/07, jost <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
>
> a se kej ve do kdaj moramo seminarsko opravt oz oddat mi informatiki ???
> (al
> se mi samo zdi al sm dejansko nekje zasledil da do 12.1 ??? )
>
> On 04/01/07, Matej Poklukar <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
> >
> > Torej smo frej še en mesec????? A predstavitve bodo pred oddajo
> > seminarskih
> > nalog?
> >
> >
> > Lp Matej
> >
> > -----Original Message-----
> > From: [EMAIL PROTECTED]
> > [mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of
> > Tine
> > Lesjak
> > Sent: Thursday, January 04, 2007 3:48 PM
> > To: Friclist
> > Subject: [Friclist] OPO: seminarske, Robič
> >
> > Profesor Robič je pri predmetu OPO (4. letnik UNI-RI, logika in
sistemi)
> > že precej časa nazaj povedal, da se seminarske naloge oddajo prvi
teden
> > v februarju (12.-16. 02. 2007) in da bodo predstavitve le-teh že prvi
in
> > drugi teden v februarju.
> >
> > LP, Tine
> >
> >
> >
> >
>
>
> --
> Jošt Pristavec
>

Reply via email to