do 12.1 ali na predavanjih ali na govorilnih, ne pa na hodniku ga iskat :)
LP MIHA On 1/4/07, jost <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
a se kej ve do kdaj moramo seminarsko opravt oz oddat mi informatiki ??? (al se mi samo zdi al sm dejansko nekje zasledil da do 12.1 ??? ) On 04/01/07, Matej Poklukar <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > > Torej smo frej še en mesec????? A predstavitve bodo pred oddajo > seminarskih > nalog? > > > Lp Matej > > -----Original Message----- > From: [EMAIL PROTECTED] > [mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of > Tine > Lesjak > Sent: Thursday, January 04, 2007 3:48 PM > To: Friclist > Subject: [Friclist] OPO: seminarske, Robič > > Profesor Robič je pri predmetu OPO (4. letnik UNI-RI, logika in sistemi) > že precej časa nazaj povedal, da se seminarske naloge oddajo prvi teden > v februarju (12.-16. 02. 2007) in da bodo predstavitve le-teh že prvi in > drugi teden v februarju. > > LP, Tine > > > > -- Jošt Pristavec
