a se kej ve do kdaj moramo seminarsko opravt oz oddat mi informatiki ??? (al
se mi samo zdi al sm dejansko nekje zasledil da do 12.1 ??? )

On 04/01/07, Matej Poklukar <[EMAIL PROTECTED]> wrote:

Torej smo frej še en mesec????? A predstavitve bodo pred oddajo
seminarskih
nalog?


Lp Matej

-----Original Message-----
From: [EMAIL PROTECTED]
[mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of
Tine
Lesjak
Sent: Thursday, January 04, 2007 3:48 PM
To: Friclist
Subject: [Friclist] OPO: seminarske, Robič

Profesor Robič je pri predmetu OPO (4. letnik UNI-RI, logika in sistemi)
že precej časa nazaj povedal, da se seminarske naloge oddajo prvi teden
v februarju (12.-16. 02. 2007) in da bodo predstavitve le-teh že prvi in
drugi teden v februarju.

LP, Tine






--
Jošt Pristavec

Reply via email to