a se kej ve do kdaj moramo seminarsko opravt oz oddat mi informatiki ??? (al se mi samo zdi al sm dejansko nekje zasledil da do 12.1 ??? )
On 04/01/07, Matej Poklukar <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
Torej smo frej še en mesec????? A predstavitve bodo pred oddajo seminarskih nalog? Lp Matej -----Original Message----- From: [EMAIL PROTECTED] [mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of Tine Lesjak Sent: Thursday, January 04, 2007 3:48 PM To: Friclist Subject: [Friclist] OPO: seminarske, Robič Profesor Robič je pri predmetu OPO (4. letnik UNI-RI, logika in sistemi) že precej časa nazaj povedal, da se seminarske naloge oddajo prvi teden v februarju (12.-16. 02. 2007) in da bodo predstavitve le-teh že prvi in drugi teden v februarju. LP, Tine
-- Jošt Pristavec
