Zdravo! > Kaj zdej sploh e-student ne dela ?
Poskusi: http://estudent.fri.uni-lj.si/ Ti dela? A ni prijetno, da se to zgodi ravno na zacetku izpitnega obdobja? Mitar
Zdravo! > Kaj zdej sploh e-student ne dela ?
Poskusi: http://estudent.fri.uni-lj.si/ Ti dela? A ni prijetno, da se to zgodi ravno na zacetku izpitnega obdobja? Mitar