Zdravo!

> Kaj zdej sploh e-student ne dela ?

Poskusi:

http://estudent.fri.uni-lj.si/

Ti dela?

A ni prijetno, da se to zgodi ravno na zacetku izpitnega obdobja?


Mitar

Reply via email to