Skratka vse isto kot pri VIS? :)

On 1/13/07, Domen Gostincar <[EMAIL PROTECTED]> wrote:

Kokr vem, lahko dobis vec moznih ocen. VP pomen, da si samo mal zajebu, pa
se ti kolokvij ohrani, pol mas eno, k si total zajebu, mors it naslednjic
tud na pisno, pol pa tretjo, sicer ne vem zakaj posebi, ce te dobi da si
plonku. Tuki mors pol tud se enkrat oboje delat.

On 13/01/07, Matjaz Horvat <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
>
> Sam tega sicer ne vem, me pa zanima ali kolokvij velja četudi prvič
> teorije ne narediš oz. zavrneš oceno?
>
> LP,
>



--
lp, Domen Gostincar

Reply via email to