Zdravo! > Čist tko informativno me zanima, kako je sploh z vzdrževanjem > e-študenta ? A je sploh kdo zadolžen da zadevo nazaj postavi če pade > dol ? Videt ni :)
Pri nas je nekako za to zadolzen Matej Grom: http://www.fri.uni-lj.si/si/osebje/1069/oseba.html Ki pa ravno pricakuje otroka, tako da ... Sicer pa bi se itak moral cel sistem nadgraditi, ampak prof. Mahnic kot vodja razvoja to precej zavira. Zakaj ... ne vem ... je pa dejstvo, da se ze res vsi po vrsti pritozujejo. Mogoce eno zasipanje dekana z e-maili bi pomagalo. Malo. Mitar
