Fantje, če je sistem slab oziroma ne deluje tako kot bi moral, ga
uporabljajmo tako in toliko kot deluje. Ko se greš prijavit na izpit,
se prijaviš na izpit, kakorkoli že. Nobenega dodatnega e-maila ne
mislim nikomur pošiljat, če tega izrecno nekje ne piše. In nikjer nič
ne piše. Tako da se brez veze nekaj sekirat. Naj pa sami gledajo kdo
ima narjene kolokvije in najbrž ne bo prišel na pisni izpit, če
hočejo.

Reply via email to