Fantje, če je sistem slab oziroma ne deluje tako kot bi moral, ga uporabljajmo tako in toliko kot deluje. Ko se greš prijavit na izpit, se prijaviš na izpit, kakorkoli že. Nobenega dodatnega e-maila ne mislim nikomur pošiljat, če tega izrecno nekje ne piše. In nikjer nič ne piše. Tako da se brez veze nekaj sekirat. Naj pa sami gledajo kdo ima narjene kolokvije in najbrž ne bo prišel na pisni izpit, če hočejo.
- [Friclist] Rzultati OM-kolokvij Ales Glavina
- Re: [Friclist] Rzultati OM-kolokvij Domen Gostincar
- Re: [Friclist] Rzultati OM-kolokvij Numero Uno
- Re: [Friclist] Rzultati OM-kolokvij Domen Gostincar
- Re: [Friclist] Rzultati OM-kolokvij Jasna Skrbec
- Re: [Friclist] Rzultati OM-kolokvij luka kokalj
- Re: [Friclist] Rzultati OM-kolok... Matjaz Horvat
- Re: [Friclist] Rzultati OM-k... Domen Gostincar
- Re: [Friclist] Rzultati OM-k... Miha Sinkovec
- [Friclist] UI delni izpiti Lovro
- [Friclist] Rzultati OM-kolokvij Ernest
- [Friclist] Rzultati OM-kolokvij Anze Bergant
- RE: [Friclist] Rzultati OM-kolokvij RideR
- RE: [Friclist] Rzultati OM-kolokvij Miha Cirman
