Jest mam isti problem -> prjavt se na izpit s kolokviji Ker sem obupov nad suportam našga mega študenskega portala sem poslal mail direktno Vladotu.
LP, Blaž -----Original Message----- From: [EMAIL PROTECTED] [mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of Anze Bergant Sent: Sunday, January 14, 2007 5:30 PM To: [email protected] Subject: [Friclist] Rzultati OM-kolokvij jah ze, samo kaj ko estudent ze 2 dni ne dela?
