Jest mam isti problem -> prjavt se na izpit s kolokviji
Ker sem obupov nad suportam našga mega študenskega portala sem poslal mail
direktno Vladotu. 

LP, Blaž

-----Original Message-----
From: [EMAIL PROTECTED]
[mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of Anze
Bergant
Sent: Sunday, January 14, 2007 5:30 PM
To: [email protected]
Subject: [Friclist] Rzultati OM-kolokvij

jah ze, samo kaj ko estudent ze 2 dni ne dela?


Reply via email to