Je bla ze tema na to. Pise se ob 9h, kje pa si nisem zapomnil.
LP MIHA On 1/15/07, Jernej Svetek <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
Se mogoče že kej ve, kdaj bo izpit in kje? LP, Jernej
Je bla ze tema na to. Pise se ob 9h, kje pa si nisem zapomnil.
LP MIHA On 1/15/07, Jernej Svetek <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
Se mogoče že kej ve, kdaj bo izpit in kje? LP, Jernej