Je bla ze tema na to.

Pise se ob 9h, kje pa si nisem zapomnil.

LP MIHA

On 1/15/07, Jernej Svetek <[EMAIL PROTECTED]> wrote:

Se mogoče že kej ve, kdaj bo izpit in kje?

LP, Jernej


Reply via email to