danes je bil izpit povsem identičen: http://www.fri-info.net/fri-uni/OS/OS_izpit_2005-01-27.zip tako da možno, da bo naslednji enak: http://www.fri-info.net/fri-uni/OS/OS_izpit_2005-02-09.zip
hmmm... upajmo! :) On 1/17/07, luka kokalj <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
kaj kaj vse se je treba naučit :P 2007/1/17, Nejc <[EMAIL PROTECTED]>: > > Danasnji izpit je bil enak kot je objavljen na fri info (tist, ki ima prvo > vprasanje kaj je spooling). > > Ker je bla lansko leto zgodba ista, tistim ki greste na drugi rok, > priporocam, da se naucite ta drug izpit, ki je objavljen na fri info res > dobro, ker je precejsnja verjetnost, da boste enakega pisal ;) > > Lp > Nejc > > -----Original Message----- > From: [EMAIL PROTECTED] > [mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of > Lovro > Sent: 15. januar 2007 23:11 > To: FRIClist > Subject: Re: [Friclist] OS - 17.1.2007 > > Sent: 14. januar 2007 21:30 > To: FRIClist > Subject: Re: [Friclist] OS izpit > > izpit je ob 9h v P4 > > http://www.fri.uni-lj.si/si/osebje/28/oseba.html > (desno pod sliko pise) > > > > > Jernej Svetek wrote: > > Se mogoče že kej ve, kdaj bo izpit in kje? > > > > LP, Jernej > > > > > > > > >
-- Jernej Vrčko Cesta 4.julija 62 8270 Krško, Slovenija GSM: 040 45 46 41 MSN messenger: [EMAIL PROTECTED] SKYPE: kekecpasteta
