danes je bil izpit povsem identičen:
http://www.fri-info.net/fri-uni/OS/OS_izpit_2005-01-27.zip
tako da možno, da bo naslednji enak:
http://www.fri-info.net/fri-uni/OS/OS_izpit_2005-02-09.zip

hmmm... upajmo! :)

On 1/17/07, luka kokalj <[EMAIL PROTECTED]> wrote:

kaj kaj vse se je treba naučit :P

2007/1/17, Nejc <[EMAIL PROTECTED]>:
>
> Danasnji izpit je bil enak kot je objavljen na fri info (tist, ki ima
prvo
> vprasanje kaj je spooling).
>
> Ker je bla lansko leto zgodba ista, tistim ki greste na drugi rok,
> priporocam, da se naucite ta drug izpit, ki je objavljen na fri info res
> dobro, ker je precejsnja verjetnost, da boste enakega pisal ;)
>
> Lp
> Nejc
>
> -----Original Message-----
> From: [EMAIL PROTECTED]
> [mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf
Of
> Lovro
> Sent: 15. januar 2007 23:11
> To: FRIClist
> Subject: Re: [Friclist] OS - 17.1.2007
>
> Sent: 14. januar 2007 21:30
> To: FRIClist
> Subject: Re: [Friclist] OS izpit
>
> izpit je ob 9h v P4
>
> http://www.fri.uni-lj.si/si/osebje/28/oseba.html
> (desno pod sliko pise)
>
>
>
>
> Jernej Svetek wrote:
> > Se mogoče že kej ve, kdaj bo izpit in kje?
> >
> > LP, Jernej
> >
> >
>
>
>
>
>




--
Jernej Vrčko
Cesta 4.julija 62
8270 Krško, Slovenija
GSM: 040 45 46 41
MSN messenger: [EMAIL PROTECTED]
SKYPE: kekecpasteta

Reply via email to