Danasnji izpit je bil enak kot je objavljen na fri info (tist, ki ima prvo vprasanje kaj je spooling).
Ker je bla lansko leto zgodba ista, tistim ki greste na drugi rok, priporocam, da se naucite ta drug izpit, ki je objavljen na fri info res dobro, ker je precejsnja verjetnost, da boste enakega pisal ;) Lp Nejc -----Original Message----- From: [EMAIL PROTECTED] [mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of Lovro Sent: 15. januar 2007 23:11 To: FRIClist Subject: Re: [Friclist] OS - 17.1.2007 Sent: 14. januar 2007 21:30 To: FRIClist Subject: Re: [Friclist] OS izpit izpit je ob 9h v P4 http://www.fri.uni-lj.si/si/osebje/28/oseba.html (desno pod sliko pise) Jernej Svetek wrote: > Se mogoče že kej ve, kdaj bo izpit in kje? > > LP, Jernej > >
