Sent: 14. januar 2007 21:30
To: FRIClist
Subject: Re: [Friclist] OS izpit

izpit je ob 9h v P4

http://www.fri.uni-lj.si/si/osebje/28/oseba.html
(desno pod sliko pise)




Jernej Svetek wrote:
Se mogoče že kej ve, kdaj bo izpit in kje?

LP, Jernej




Reply via email to