Sent: 14. januar 2007 21:30 To: FRIClist Subject: Re: [Friclist] OS izpit
izpit je ob 9h v P4 http://www.fri.uni-lj.si/si/osebje/28/oseba.html (desno pod sliko pise) Jernej Svetek wrote:
Se mogoče že kej ve, kdaj bo izpit in kje? LP, Jernej
Sent: 14. januar 2007 21:30 To: FRIClist Subject: Re: [Friclist] OS izpit
izpit je ob 9h v P4 http://www.fri.uni-lj.si/si/osebje/28/oseba.html (desno pod sliko pise) Jernej Svetek wrote:
Se mogoče že kej ve, kdaj bo izpit in kje? LP, Jernej