kaj kaj vse se je treba naučit :P

2007/1/17, Nejc <[EMAIL PROTECTED]>:

Danasnji izpit je bil enak kot je objavljen na fri info (tist, ki ima prvo
vprasanje kaj je spooling).

Ker je bla lansko leto zgodba ista, tistim ki greste na drugi rok,
priporocam, da se naucite ta drug izpit, ki je objavljen na fri info res
dobro, ker je precejsnja verjetnost, da boste enakega pisal ;)

Lp
Nejc

-----Original Message-----
From: [EMAIL PROTECTED]
[mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of
Lovro
Sent: 15. januar 2007 23:11
To: FRIClist
Subject: Re: [Friclist] OS - 17.1.2007

Sent: 14. januar 2007 21:30
To: FRIClist
Subject: Re: [Friclist] OS izpit

izpit je ob 9h v P4

http://www.fri.uni-lj.si/si/osebje/28/oseba.html
(desno pod sliko pise)




Jernej Svetek wrote:
> Se mogoče že kej ve, kdaj bo izpit in kje?
>
> LP, Jernej
>
>





Reply via email to