Jst bi fuuuul šou na hardware. Zamenja kdo?! ;)))

On 1/25/07, Domen Grabec <[EMAIL PROTECTED]> wrote:

Večina informatikov, da bi šla na hardware? Težko verjetno... Vsaj men ne
pade to na pamet...

LP, Domen

On 1/25/07, Matjaz Horvat <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
>
> Zaenkrat naj povem samo to, da mi na kraj pameti ne pade, da bi šel na
> katerokoli drugo smer. :-)
>
> LP,
> Matjaž
>
> On 1/25/07, [EMAIL PROTECTED] <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
> > Jaz sem tut takoj protestirala, pa mi je pojasnil, da so morali zbrati
> > samo 13 poklicev, da pa bojo mogoce kasneje še kakšne.
> > Očitno pa ne moreš združit dveh poklicev notri (recimo izbran je bil
> > kuhar, pa niso mogl se natakarja zraven posnet, je dal za
> > primer....upam, da ni mislil, da smo mi natakarji v primerjavi z
> > informatiki).
> >
> > Sploh pa si izbrala pravo smer. Vecina informatikov, ki sem jih v
> > zadnjih dnevih vprasala, zakaj so sli tja, je na koncu izjavila: mi je
> > zal, da nisem sel/sla na hardware....in potem se clovek kr mal
zamisli.
> > BDW ce se kak informatik oglasi in pove kaj je zabavnega pri vas na
> > informatiki, bom zelo zelo vesela, ker pri dosedanjem poizvedovanju,
bi
> > tko vsi radi prisli k nam.
> > lp
> > Mojca
> >
> > Navajanje Ana Kranner <[EMAIL PROTECTED]>:
> >
> > > A hardware pa ni perspektivn poklic. Zgleda da sm se mal zaj...la
:'(
> > > No ja, vazn da mi je vsec :)
> > >
> > > Ana
> > >
> > > -----Original Message-----
> > > From: [EMAIL PROTECTED]
> > > [mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf
Of
> Mojca
> > > Galun
> > > Sent: Wednesday, January 24, 2007 2:46 PM
> > > To: FRIClist
> > > Subject: Re: [Friclist] [INF] Igralec za film o informatiki
> > >
> > > Zivjo!
> > >
> > > Gre za dokumentarne filme nraočene od europske unije, ki bodo mladim
> > > predstavili 13 najbolj perspektivnih poklicev.
> > > V izbor je prišel tudi informatik. In zato potrebujemo študenta in
> > > študentko, ki bi ju ta stvar zanimala in bi bila pripravljena
> > > darovati tam nekje 4 ure svojega prostega časa v terminu od 5- do
> > > 25.februarja enkrat.
> > > Seveda bo datum po dogovoru z komplet ekipo in njima.
> > >
> > > Gre za precej profesionalno snemanje. Ekipa 7 profesionalcev z nevem
> > > kakšnimi kamerami, katere naj bi bile samo 2-3 v sloveniji.
> > > Vključen je masker, tonski mojster, lučkar,...
> > > Prav tako, pa je dobrodošla kakšna dobra ideja za filmček. Recimo ko
> so
> > > snemali nekaj za poklicnega fizioterapevta, so si izmislili zgodbico
> > > o neki ritmični plesalki, ki je imela uspešno kariero potem pa si je
> > > zlomila gleženji in potem je morala hoditi na fizioterapijo, in se
> > > kancek romantike med njima:).
> > >
> > > Gre se za neko idejo, ki jo bo nekako 15 letnikom interesantna oz.
> > > gimnazijcem in jih bo s tem pritegnila k študiju.
> > > Mislim, da bo zadeva zelo zanimiva in priporočam informatikom, da se
> > > odločijo za sodelovanje in javijo Vidi in Tomažu.
> > >
> > > lp
> > > Mojca
> > >
> > >
> > >
> >
> >
> >
> > ----------------------------------------------------------------
> > This message was sent using IMP, the Internet Messaging Program.
> >
> >
> >
> >
>




--
Jernej Vrčko
Cesta 4.julija 62
8270 Krško, Slovenija
GSM: 040 45 46 41
MSN messenger: [EMAIL PROTECTED]
SKYPE: kekecpasteta

Reply via email to