Hmmm... Mogoče pa predvidevajo, da bo zaradi zapletenega izrazoslovja in retorike pri informacijski tehnologiji šlo vse skupaj lažje čez, če bo igralec(-ka) dejansko informatik , kateri pa to sicer z lahkoto obvlada. ;)
LP! On 1/30/07, Mitar <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
Zdravo! > V izbor je prišel tudi informatik. In zato potrebujemo študenta in > študentko, ki bi ju ta stvar zanimala in bi bila pripravljena > darovati tam nekje 4 ure svojega prostega časa v terminu od 5- do > 25.februarja enkrat. Kar jaz pri vsem tem ne razumem, je da ce se dela resen film o studiju informatike z resno ekipo in se iscejo igralci, potem ni ravno bistveno, da so ti igralci tudi v resnici studentje informatike -> a vam beseda igralec na pove tega? Torej jaz mislim, da je cisto v redu, ce se preprosto isce studentka, ki bi igrala studentko informatike. Mitar
-- Jernej Vrčko Cesta 4.julija 62 8270 Krško, Slovenija GSM: 040 45 46 41 MSN messenger: [EMAIL PROTECTED] SKYPE: kekecpasteta
