Hmmm...

Mogoče pa predvidevajo, da bo zaradi zapletenega izrazoslovja in retorike
pri informacijski tehnologiji šlo vse skupaj lažje čez, če bo igralec(-ka)
dejansko informatik , kateri pa to sicer z lahkoto obvlada. ;)

LP!

On 1/30/07, Mitar <[EMAIL PROTECTED]> wrote:

Zdravo!

> V izbor je prišel tudi informatik. In zato potrebujemo študenta in
> študentko, ki bi ju ta stvar zanimala in bi bila pripravljena
> darovati tam nekje 4 ure svojega prostega časa v terminu od 5- do
> 25.februarja enkrat.

Kar jaz pri vsem tem ne razumem, je da ce se dela resen film o studiju
informatike z resno ekipo in se iscejo igralci, potem ni ravno bistveno,
da so ti igralci tudi v resnici studentje informatike -> a vam beseda
igralec na pove tega?

Torej jaz mislim, da je cisto v redu, ce se preprosto isce studentka, ki
bi igrala studentko informatike.


Mitar





--
Jernej Vrčko
Cesta 4.julija 62
8270 Krško, Slovenija
GSM: 040 45 46 41
MSN messenger: [EMAIL PROTECTED]
SKYPE: kekecpasteta

Reply via email to