Kolikor je meni znano ta teden ni Mahkovica. :-)

Lep pozdrav, Črt


On 1/30/07, Simon Striker <[EMAIL PROTECTED]> wrote:

Živijo!

Danes sem bil na faksu in ne boste verjeli, še vedno NI obesil lista, na
katerega naj bi se napisali za razpored za ustne izpite in še vedno NI
popravil 8., 9., kaj šele 10. ali ponovno oddane 2. naloge.

Glede na to, da bi že prejšnji teden morali biti ustni izpiti, me
zanima, ali je morda kdo šel?

Jaz bi šel naslednji torek pa počasi obupujem nad Mahkovicem. Niti na
maile ne odgovarja.

Če to ni višek arogance, potem pa tudi ne vem.

Zanima me, kaj boste storili in kdaj nameravate na ustni izpit.

Za odgovor se vsakemu lepo zahvaljujem!

Kljub izpitom se imejte lepo.

Simon
--
Simon Striker
Rusjanov trg 2
1000 Ljubljana
Europe (Slovenia)

Phone: +38640554471
E-mail: [EMAIL PROTECTED]



Reply via email to