Zdravo!

> V izbor je prišel tudi informatik. In zato potrebujemo študenta in 
> študentko, ki bi ju ta stvar zanimala in bi bila pripravljena 
> darovati tam nekje 4 ure svojega prostega časa v terminu od 5- do 
> 25.februarja enkrat.

Kar jaz pri vsem tem ne razumem, je da ce se dela resen film o studiju
informatike z resno ekipo in se iscejo igralci, potem ni ravno bistveno,
da so ti igralci tudi v resnici studentje informatike -> a vam beseda
igralec na pove tega?

Torej jaz mislim, da je cisto v redu, ce se preprosto isce studentka, ki
bi igrala studentko informatike.


Mitar


Reply via email to