Zdravo! > V izbor je prišel tudi informatik. In zato potrebujemo študenta in > študentko, ki bi ju ta stvar zanimala in bi bila pripravljena > darovati tam nekje 4 ure svojega prostega časa v terminu od 5- do > 25.februarja enkrat.
Kar jaz pri vsem tem ne razumem, je da ce se dela resen film o studiju informatike z resno ekipo in se iscejo igralci, potem ni ravno bistveno, da so ti igralci tudi v resnici studentje informatike -> a vam beseda igralec na pove tega? Torej jaz mislim, da je cisto v redu, ce se preprosto isce studentka, ki bi igrala studentko informatike. Mitar
