itaq, ta star! :) ajmo, jernej, hitro-kaj je spooling? :))
Jernej Vrcko <[EMAIL PROTECTED]> wrote: Hmmm... Mogoèe pa predvidevajo, da bo zaradi zapletenega izrazoslovja in retorike pri informacijski tehnologiji ¹lo vse skupaj la¾je èez, èe bo igralec(-ka) dejansko informatik , kateri pa to sicer z lahkoto obvlada. ;) LP! --------------------------------- We won't tell. Get more on shows you hate to love (and love to hate): Yahoo! TV's Guilty Pleasures list.
