itaq, ta star! :) ajmo, jernej, hitro-kaj je spooling? :))


Jernej Vrcko <[EMAIL PROTECTED]> wrote: Hmmm...

Mogoèe pa predvidevajo, da bo zaradi zapletenega izrazoslovja in retorike
pri informacijski tehnologiji ¹lo vse skupaj la¾je èez, èe bo igralec(-ka)
dejansko informatik , kateri pa to sicer z lahkoto obvlada. ;)

LP!



 
---------------------------------
We won't tell. Get more on shows you hate to love
(and love to hate): Yahoo! TV's Guilty Pleasures list.

Reply via email to