Živjo,

jest sem v Semant.java na naredil spremenljivko, ki jo
povečam za 1 na začetku
transExp(Absyn.ForExp) in transExp(Absyn.WhileExp) in
zmanjšam za 1 na koncu. Aja, pa v
transDec(Absyn.FunctionDec) jo postavim na 0.  Vse kar
ostane je, da preverim, če je v
transExp(Absyn.BreakExp) vrednost te spremenljivke !=
0. Če je == 0 je napaka. Nekaj takega(glede na to
da nimam kode pred sabo)...verjetno tudi ne rabiš
števca...ampak kakorkoli.

Upam da pomaga..

Lp, 
 Domen

--- Valentin Ilja&#190; <[EMAIL PROTECTED]>
wrote:

> &#174;ivjo!
> 
> Kako ste nardili odkrivanje ali se BREAK nahaja
> znotraj FOR oz WHILE?
> 
> LP, valentin
> 



 
____________________________________________________________________________________
Be a PS3 game guru.
Get your game face on with the latest PS3 news and previews at Yahoo! Games.
http://videogames.yahoo.com/platform?platform=120121

Reply via email to