tko ena opazka... ce tako delas in naprimer imas vgnezedni dve for zanki in v tej drugi imas naprimer let stavek kjer imas definicijo funkcije in ti pol v tej definiciji postavis ta tvoj stevec na 0. in sedaj ko prides ven iz te definicije funkcije in mogoce tudi iz drugege for zanke in imas tam break postavljen, kao da terminiras prvi for, ti pol javi kot nepravilna uporaba break-a ceravno je legalno to. upam da razumes kaj hocem povedat. :) je pa ideja dobra ;)
On 4/2/07, Domen Konda <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
Živjo, jest sem v Semant.java na naredil spremenljivko, ki jo povečam za 1 na začetku transExp(Absyn.ForExp) in transExp(Absyn.WhileExp) in zmanjšam za 1 na koncu. Aja, pa v transDec(Absyn.FunctionDec) jo postavim na 0. Vse kar ostane je, da preverim, če je v transExp(Absyn.BreakExp) vrednost te spremenljivke != 0. Če je == 0 je napaka. Nekaj takega(glede na to da nimam kode pred sabo)...verjetno tudi ne rabiš števca...ampak kakorkoli. Upam da pomaga.. Lp, Domen --- Valentin Ilja¾ <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > (r)ivjo! > > Kako ste nardili odkrivanje ali se BREAK nahaja > znotraj FOR oz WHILE? > > LP, valentin > ____________________________________________________________________________________ Be a PS3 game guru. Get your game face on with the latest PS3 news and previews at Yahoo! Games. http://videogames.yahoo.com/platform?platform=120121
-- Lp, Jernej
