Hvala. Jst sm se isto spomno 5 min potem, ko sem poslal mail. Tak da sem pol tko naredo, kot si spodaj napisal.
LP, valentin 2.4.07 je Domen Konda <[EMAIL PROTECTED]> napisal/-a:
Živjo, jest sem v Semant.java na naredil spremenljivko, ki jo povečam za 1 na začetku transExp(Absyn.ForExp) in transExp(Absyn.WhileExp) in zmanjšam za 1 na koncu. Aja, pa v transDec(Absyn.FunctionDec) jo postavim na 0. Vse kar ostane je, da preverim, če je v transExp(Absyn.BreakExp) vrednost te spremenljivke != 0. Če je == 0 je napaka. Nekaj takega(glede na to da nimam kode pred sabo)...verjetno tudi ne rabiš števca...ampak kakorkoli. Upam da pomaga.. Lp, Domen --- Valentin Ilja¾ <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > (r)ivjo! > > Kako ste nardili odkrivanje ali se BREAK nahaja > znotraj FOR oz WHILE? > > LP, valentin > ____________________________________________________________________________________ Be a PS3 game guru. Get your game face on with the latest PS3 news and previews at Yahoo! Games. http://videogames.yahoo.com/platform?platform=120121
