Hvala.

Jst sm se isto spomno 5 min potem, ko sem poslal mail. Tak da sem pol tko
naredo, kot si spodaj napisal.

LP, valentin

2.4.07 je Domen Konda <[EMAIL PROTECTED]> napisal/-a:

Živjo,

jest sem v Semant.java na naredil spremenljivko, ki jo
povečam za 1 na začetku
transExp(Absyn.ForExp) in transExp(Absyn.WhileExp) in
zmanjšam za 1 na koncu. Aja, pa v
transDec(Absyn.FunctionDec) jo postavim na 0.  Vse kar
ostane je, da preverim, če je v
transExp(Absyn.BreakExp) vrednost te spremenljivke !=
0. Če je == 0 je napaka. Nekaj takega(glede na to
da nimam kode pred sabo)...verjetno tudi ne rabiš
števca...ampak kakorkoli.

Upam da pomaga..

Lp,
Domen

--- Valentin Ilja¾ <[EMAIL PROTECTED]>
wrote:

> (r)ivjo!
>
> Kako ste nardili odkrivanje ali se BREAK nahaja
> znotraj FOR oz WHILE?
>
> LP, valentin
>





____________________________________________________________________________________
Be a PS3 game guru.
Get your game face on with the latest PS3 news and previews at Yahoo!
Games.
http://videogames.yahoo.com/platform?platform=120121


Reply via email to