zadnja dekleracija skrije presnjo dekleracijo. To pac mora programer sam
pazit kaj dela, lahko mu pac vrnes kot Warning da redefinira nekaj. Eror pa
to ni.

On 4/4/07, Domen Konda <[EMAIL PROTECTED]> wrote:

Živjo,

a mi lahko kdo pojasni, zakaj sta primera test38.tig in test39.tiglegalna? Gre 
za redeklaracijo tipov in funkcij...pa mi ni čisto jasno kako
je to lahko pravilno...ali zadnja deklaracija skrije vse prejšnje?

Hvala.

Lp,
Domen






____________________________________________________________________________________
Need Mail bonding?
Go to the Yahoo! Mail Q&A for great tips from Yahoo! Answers users.
http://answers.yahoo.com/dir/?link=list&sid=396546091




--
Lp,

Jernej

Reply via email to