zadnja dekleracija skrije presnjo dekleracijo. To pac mora programer sam pazit kaj dela, lahko mu pac vrnes kot Warning da redefinira nekaj. Eror pa to ni.
On 4/4/07, Domen Konda <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
Živjo, a mi lahko kdo pojasni, zakaj sta primera test38.tig in test39.tiglegalna? Gre za redeklaracijo tipov in funkcij...pa mi ni čisto jasno kako je to lahko pravilno...ali zadnja deklaracija skrije vse prejšnje? Hvala. Lp, Domen ____________________________________________________________________________________ Need Mail bonding? Go to the Yahoo! Mail Q&A for great tips from Yahoo! Answers users. http://answers.yahoo.com/dir/?link=list&sid=396546091
-- Lp, Jernej
