Živjo, a mi lahko kdo pojasni, zakaj sta primera test38.tig in test39.tig legalna? Gre za redeklaracijo tipov in funkcij...pa mi ni čisto jasno kako je to lahko pravilno...ali zadnja deklaracija skrije vse prejšnje?
Hvala. Lp, Domen ____________________________________________________________________________________ Need Mail bonding? Go to the Yahoo! Mail Q&A for great tips from Yahoo! Answers users. http://answers.yahoo.com/dir/?link=list&sid=396546091
