Živjo,

a mi lahko kdo pojasni, zakaj sta primera test38.tig in test39.tig legalna? Gre 
za redeklaracijo tipov in funkcij...pa mi ni čisto jasno kako je to lahko 
pravilno...ali zadnja deklaracija skrije vse prejšnje?

Hvala.

Lp, 
 Domen




 
____________________________________________________________________________________
Need Mail bonding?
Go to the Yahoo! Mail Q&A for great tips from Yahoo! Answers users.
http://answers.yahoo.com/dir/?link=list&sid=396546091

Reply via email to