mislim da je za ankete podaljsal rok, tako da jih oddamo po prvomajskih praznikih. naj me kdo popravi ce se motim...
lp j On 4/13/07, Matjaz Horvat <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
Ostalo je pa do konca vaj, tj. nekje do konca maja. Danes povedano na vajah. LP, Matjaž On 4/13/07, Jernej Vrcko <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > ankete: 24.4. > ostalo: ?? > > On 4/12/07, a <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > > > > re > > > > eno blesavo vprasanje.. do kdaj imamo cas, da oddamo/resimo tisto > > anketo, ki jo moramo oddati? Pa do kdaj moramo narediti povzetek tistih > > 6 clankov iz Financ pri predmetu ekonomika in poslovne funkcije - IS? > > > > lp, > > a > > > > > > > > > -- > Jernej Vrčko > Cesta 4.julija 62 > 8270 Krško, Slovenija > GSM: 040 45 46 41 > MSN messenger: [EMAIL PROTECTED] > SKYPE: kekecpasteta >
