Morda kdo ve, kaj točno moramo do jutri pripraviti za predstavitev vmesnih
rezultatov pri Grafiki? Je treba pripraviti 5 prosojnic ali 5 strani
predstavitve?
- [Friclist] ekonomika - anketa/.. a
- Re: [Friclist] ekonomika - anketa/.. Jernej Vrcko
- Re: [Friclist] ekonomika - anketa/.. a
- Re: [Friclist] ekonomika - anketa/.. Matjaz Horvat
- Re: [Friclist] ekonomika - anketa/.. jure bergant
- [Friclist] Grafika - vaje (PO) Betalord
- Re: [Friclist] ekonomika - anketa/.. l0ki at frubsd.org
