On Sat, 2007-04-14 at 14:54 +0200, jure bergant wrote: > mislim da je za ankete podaljsal rok, tako da jih oddamo po > prvomajskih praznikih. naj me kdo popravi ce se motim...
je to res?? Mislim bilo bi super ..
On Sat, 2007-04-14 at 14:54 +0200, jure bergant wrote: > mislim da je za ankete podaljsal rok, tako da jih oddamo po > prvomajskih praznikih. naj me kdo popravi ce se motim...
je to res?? Mislim bilo bi super ..