On Sat, 2007-04-14 at 14:54 +0200, jure bergant wrote:
> mislim da je za ankete podaljsal rok, tako da jih oddamo po
> prvomajskih praznikih. naj me kdo popravi ce se motim... 

je to res?? Mislim bilo bi super .. 





Reply via email to