Zdravo! > Morda kdo ve, kaj točno moramo do jutri pripraviti za predstavitev > vmesnih rezultatov pri Grafiki? Je treba pripraviti 5 prosojnic ali 5 > strani predstavitve?
Kje pise, da je karkoli pisnega potrebno pripraviti? Jaz sem zasledil le, da se bo pac predstavljalo. Kako pa mislis predstavljati, pa je tvoja stvar. Upam vsaj. :-) Mitar
