Zdravo!

> Morda kdo ve, kaj točno moramo do jutri pripraviti za predstavitev
> vmesnih rezultatov pri Grafiki? Je treba pripraviti 5 prosojnic ali 5
> strani predstavitve?

Kje pise, da je karkoli pisnega potrebno pripraviti? Jaz sem zasledil
le, da se bo pac predstavljalo. Kako pa mislis predstavljati, pa je
tvoja stvar. Upam vsaj. :-)


Mitar


Reply via email to