Jaz imam v spominu da je neki omenjal 5 prosojnic/strani, ampak verjetno je
to res bolj okvirno mislil :)
Rekel je tudi da se to že "malo" ocenjuje, karkoli bi to pomenilo ...
----- Original Message -----
From: "Mitar" <[EMAIL PROTECTED]>
To: "FRIClist" <[email protected]>
Sent: Sunday, April 15, 2007 11:31 PM
Subject: Re: [Friclist] Grafika - vaje (PO)
Zdravo!
Morda kdo ve, kaj točno moramo do jutri pripraviti za predstavitev
vmesnih rezultatov pri Grafiki? Je treba pripraviti 5 prosojnic ali 5
strani predstavitve?
Kje pise, da je karkoli pisnega potrebno pripraviti? Jaz sem zasledil
le, da se bo pac predstavljalo. Kako pa mislis predstavljati, pa je
tvoja stvar. Upam vsaj. :-)
Mitar