[EMAIL PROTECTED] LP MIHA
On 4/23/07, and pan <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
Znimame če kdo ve na koga se lahko obrnem glede sledečega problema. Ne morem se logirat v domeno UCILNICA na raculanikih v laboratorijih na faksu odkar sem spremenil password (mogoče sem ga celo dvakrat narobe vpisal :)). hvala, lp ____________________ http://www.email.si/
