jah jst mam isti problem pa sm napisal mail na ta naslov... ni blo odgovora ;)
On 4/23/07, Miha Sinkovec <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
[EMAIL PROTECTED] LP MIHA On 4/23/07, and pan <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > > Znimame če kdo ve na koga se lahko obrnem glede sledečega problema. > Ne morem se logirat v domeno UCILNICA na raculanikih v laboratorijih na > faksu > odkar sem spremenil password (mogoče sem ga celo dvakrat narobe vpisal > :)). > > hvala, > lp > > ____________________ > http://www.email.si/ > > >
