jah jst mam isti problem pa sm napisal mail na ta naslov... ni blo odgovora
;)

On 4/23/07, Miha Sinkovec <[EMAIL PROTECTED]> wrote:

[EMAIL PROTECTED]

LP MIHA

On 4/23/07, and pan <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
>
> Znimame če kdo ve na koga se lahko obrnem glede sledečega problema.
> Ne morem se logirat v domeno UCILNICA na raculanikih v laboratorijih na
> faksu
> odkar sem spremenil password (mogoče sem ga celo dvakrat narobe vpisal
> :)).
>
> hvala,
> lp
>
> ____________________
> http://www.email.si/
>
>
>

Reply via email to