pejdi v stari kabinet od nezke on je dol pa mu zatezi potem.
LP MIHA On 4/23/07, Ales Koprivnikar <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
jah jst mam isti problem pa sm napisal mail na ta naslov... ni blo odgovora ;) On 4/23/07, Miha Sinkovec <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > > [EMAIL PROTECTED] > > LP MIHA > > On 4/23/07, and pan <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > > > > Znimame če kdo ve na koga se lahko obrnem glede sledečega problema. > > Ne morem se logirat v domeno UCILNICA na raculanikih v laboratorijih na > > faksu > > odkar sem spremenil password (mogoče sem ga celo dvakrat narobe vpisal > > :)). > > > > hvala, > > lp > > > > ____________________ > > http://www.email.si/ > > > > > > >
