a good to know :) Hvala.

lp Ales

On 4/23/07, Miha Sinkovec <[EMAIL PROTECTED]> wrote:

pejdi v stari kabinet od nezke on je dol pa mu zatezi potem.

LP MIHA

On 4/23/07, Ales Koprivnikar <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
>
> jah jst mam isti problem pa sm napisal mail na ta naslov... ni blo
> odgovora
> ;)
>
> On 4/23/07, Miha Sinkovec <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
> >
> > [EMAIL PROTECTED]
> >
> > LP MIHA
> >
> > On 4/23/07, and pan <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
> > >
> > > Znimame če kdo ve na koga se lahko obrnem glede sledečega problema.
> > > Ne morem se logirat v domeno UCILNICA na raculanikih v laboratorijih
> na
> > > faksu
> > > odkar sem spremenil password (mogoče sem ga celo dvakrat narobe
vpisal
> > > :)).
> > >
> > > hvala,
> > > lp
> > >
> > > ____________________
> > > http://www.email.si/
> > >
> > >
> > >
> >
>

Reply via email to