Znimame če kdo ve na koga se lahko obrnem glede sledečega problema.
Ne morem se logirat v domeno UCILNICA na raculanikih v laboratorijih na faksu
odkar sem spremenil password (mogoče sem ga celo dvakrat narobe vpisal :)).

hvala,
lp

____________________
http://www.email.si/


Reply via email to