Znimame če kdo ve na koga se lahko obrnem glede sledečega problema. Ne morem se logirat v domeno UCILNICA na raculanikih v laboratorijih na faksu odkar sem spremenil password (mogoče sem ga celo dvakrat narobe vpisal :)).
hvala, lp ____________________ http://www.email.si/
