Eno vprašanje:) Glede na nalogo 2, a je potrebno znati tudi C na zagovoru, al se da samo z javo čez priti? Gre kdo v kratkem na zagovor in a je komu ratal pridt v učilnico? Ok, ni samo eno vprašanje...
Lp! ----- Original Message ---- From: gyga <[EMAIL PROTECTED]> To: FRIClist <[email protected]> Sent: Wednesday, 19 December, 2007 3:44:28 PM Subject: Re: [Friclist] Vodenje projektov Enako pri meni. Dobil sem odgovor: >Pozdravljeni, > >Sem pogledal zadevo in ugotovil, da je izvajalec predmeta onemogočil >prijavo v ta predmet. Bojim se, da vam tu ne morem pomagati, svetujem pa >vam, da se obrnete na učitelja, ki izvaja predmet. > >Lep pozdrav, Robert Ravnik hehe, talent. On Dec 19, 2007 9:50 AM, Dare Podgornik <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > tud men napise, da prijava ni mozna... > > On Dec 18, 2007 7:45 PM, Jure Cerjak <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > > > men napise, da prijava v ta predmet trenutno ni mozna... A bi lah prosim > > prilepil informacije sem? > > > > hvala > > > > Ale¹ Ucman <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > > http://ucilnica.fri.uni-lj.si/course/view.php?id=51 > > > > > > > > samo za vednost za vse, ki imate stare dolgove...razpisane so seminarske > > in > > roki > > > > > > > > > > --------------------------------- > > Never miss a thing. Make Yahoo your homepage. > > > ___________________________________________________________ Support the World Aids Awareness campaign this month with Yahoo! For Good http://uk.promotions.yahoo.com/forgood/
