mene pa zanima KDAJ so sploh zagovori.... u ucilnico itq ne mormo pridt, rok
za 1. nalogo je pa ze davno mimo (to da se oddajajo zadeve je tud prvic)

On 05/01/2008, Anja Verstovšek <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
>
> Eno vprašanje:)
>
> Glede na nalogo 2, a je potrebno znati tudi C na zagovoru, al se da samo z
> javo čez priti? Gre kdo v kratkem na zagovor in a je komu ratal pridt v
> učilnico?
> Ok, ni samo eno vprašanje...
>
> Lp!
>
> ----- Original Message ----
> From: gyga <[EMAIL PROTECTED]>
> To: FRIClist <[email protected]>
> Sent: Wednesday, 19 December, 2007 3:44:28 PM
> Subject: Re: [Friclist] Vodenje projektov
>
> Enako pri meni.
>
> Dobil sem odgovor:
>
> >Pozdravljeni,
> >
> >Sem pogledal zadevo in ugotovil, da je izvajalec predmeta onemogočil
> >prijavo v ta predmet. Bojim se, da vam tu ne morem pomagati, svetujem
> pa
> >vam, da se obrnete na učitelja, ki izvaja predmet.
> >
> >Lep pozdrav, Robert Ravnik
>
> hehe, talent.
>
> On Dec 19, 2007 9:50 AM, Dare Podgornik <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
>
> > tud men napise, da prijava ni mozna...
> >
> > On Dec 18, 2007 7:45 PM, Jure Cerjak <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
> >
> > > men napise, da prijava v ta predmet trenutno ni mozna... A bi lah
> prosim
> > > prilepil informacije sem?
> > >
> > >  hvala
> > >
> > > Ale¹ Ucman <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
> > >  http://ucilnica.fri.uni-lj.si/course/view.php?id=51
> > >
> > >
> > >
> > > samo za vednost za vse, ki imate stare dolgove...razpisane so
> seminarske
> > > in
> > > roki
> > >
> > >
> > >
> > >
> > > ---------------------------------
> > > Never miss a thing.   Make Yahoo your homepage.
> > >
> >
>
>
>
>
>
>       ___________________________________________________________
> Support the World Aids Awareness campaign this month with Yahoo! For Good
> http://uk.promotions.yahoo.com/forgood/
>
>


-- 
Jošt Pristavec

Reply via email to