Rudolf Zoltan wrote:
> Az a furcsa helyzet alt elo, hogy egy frissen felhuzott apacs a sima 
> .php oldalakat megnyitja, a .php4 oldalakat nem. A modulok betoltve. A 
>   

tipp:
ha a megnyilo php-t atnevezed php4-nek ?
akkor se ?

egyszer majd 1 ora turast okozott nekem a "short_open_tag" nevu PHP 
konfig valtozo, amit elfelejtettem allitani...

Misi
_________________________________________________
linux lista      -      [email protected]
http://mlf2.linux.rulez.org/mailman/listinfo/linux

válasz