Rudolf Zoltan wrote: > Az a furcsa helyzet alt elo, hogy egy frissen felhuzott apacs a sima > .php oldalakat megnyitja, a .php4 oldalakat nem. A modulok betoltve. A >
tipp: ha a megnyilo php-t atnevezed php4-nek ? akkor se ? egyszer majd 1 ora turast okozott nekem a "short_open_tag" nevu PHP konfig valtozo, amit elfelejtettem allitani... Misi _________________________________________________ linux lista - [email protected] http://mlf2.linux.rulez.org/mailman/listinfo/linux
