Victorpictor <[email protected]> írta (2010. március 12. 11:44): > Ezt most hirtelen nem értem. Ha meghal a router, senki nem tud vele > kommunikálni. Ha Windows alól ment a letöltés, semmi gond nem volt, > senki nem szakadt le.
Arra célzott a kolléga, hogy win alatt nem tudod kiakasztani a routert, mert kevesebb egyidejű kapocslatot tud kezelni, mint a router. Üdv: -- Vastagh Norbert _________________________________________________ linux lista - [email protected] http://mlf2.linux.rulez.org/mailman/listinfo/linux
