On Fri, 12 Mar 2010 11:56:07 +0100
Szládovics Péter <[email protected]> wrote:

> 
> Ez meg egyetlen alkalommal lehetséges, ha fel van törve a gép, és 
> beindul rajta valami bot.

Erre hogy lehet rájönni? Már úgy értem, hogy nem az
"újrahúzomazegészetésmegjavult" baltamódszerrel, hanem tényleg
megtalálni, izolálni, és kiirtani.

Zs.
_________________________________________________
linux lista      -      [email protected]
http://mlf2.linux.rulez.org/mailman/listinfo/linux

válasz