On Fri, 12 Mar 2010 11:56:07 +0100 Szládovics Péter <[email protected]> wrote:
> > Ez meg egyetlen alkalommal lehetséges, ha fel van törve a gép, és > beindul rajta valami bot. Erre hogy lehet rájönni? Már úgy értem, hogy nem az "újrahúzomazegészetésmegjavult" baltamódszerrel, hanem tényleg megtalálni, izolálni, és kiirtani. Zs. _________________________________________________ linux lista - [email protected] http://mlf2.linux.rulez.org/mailman/listinfo/linux
