>>> Win alatt a tcp kapcsolatok száma korlátozott, az hamarabb hal meg, mint >>> a router >>> >> Windows alatt nem volt probléma. >> > > Mert nem tűnt fel. Más host nem állt meg tőle. >
Ezt most hirtelen nem értem. Ha meghal a router, senki nem tud vele kommunikálni. Ha Windows alól ment a letöltés, semmi gond nem volt, senki nem szakadt le. De egyébként sima http-s letöltésnél is előfordul, amikor nem is megy a torrent kliens. _________________________________________________ linux lista - [email protected] http://mlf2.linux.rulez.org/mailman/listinfo/linux
