> Arra célzott a kolléga, hogy win alatt nem tudod kiakasztani a routert, > mert kevesebb egyidejű kapocslatot tud kezelni, mint a router. > > Köszönöm, így már világos, ki fogom próbálni a Deluge beállításainál. De mi a helyzet akkor, ha sima http-s letöltésnél is jelentkezik a kiakadás? Be lehet valahogy állítani a max kapcsolatok számát?
_________________________________________________ linux lista - [email protected] http://mlf2.linux.rulez.org/mailman/listinfo/linux
