Hi,

"Hofferek Attila" <[email protected]> írta 2010-03-16 17:16-kor:
> van arra valami gyors mod, hogy kitalaljam scriptbol, hogy egy -mondjuk- 
> /24 tartomanyban van-e legalabb egy elo (pingre valaszolo) host? Nagyon 
> hosszu vegigpingetni 250 cimet sajnos.
Miért hosszú?

Üdv:Gyur!
_________________________________________________
linux lista      -      [email protected]
http://mlf2.linux.rulez.org/mailman/listinfo/linux

válasz