Hi, "Hofferek Attila" <[email protected]> írta 2010-03-16 17:16-kor: > van arra valami gyors mod, hogy kitalaljam scriptbol, hogy egy -mondjuk- > /24 tartomanyban van-e legalabb egy elo (pingre valaszolo) host? Nagyon > hosszu vegigpingetni 250 cimet sajnos. Miért hosszú?
Üdv:Gyur! _________________________________________________ linux lista - [email protected] http://mlf2.linux.rulez.org/mailman/listinfo/linux
