PÁSZTOR György írta: > Hi, > > "Hofferek Attila" <[email protected]> írta 2010-03-16 17:16-kor: >> van arra valami gyors mod, hogy kitalaljam scriptbol, hogy egy -mondjuk- >> /24 tartomanyban van-e legalabb egy elo (pingre valaszolo) host? Nagyon >> hosszu vegigpingetni 250 cimet sajnos. > Miért hosszú?
Mert egy pingelés min. 1 mp, nekem nem érti a -w 0.2 kaccsolót. _________________________________________________ linux lista - [email protected] http://mlf2.linux.rulez.org/mailman/listinfo/linux
