PÁSZTOR György írta:
> Az csak szórási tartományon belül működik, még a ping az tetszőleges
> routeolt gépet tud tesztelni. Bár nem tudom volt-e ilyen igénye a
> kérdezőnek, vagy van-e ennyi helyzeti előnye.

A kerdezo tulajdonkeppen egy ipsec tunnel atjarhatosagat szeretne 
tesztelni, mert neha a tuloldal (orange austria) elkezdi nem kuldeni, 
fogadni a csomagokat, ipsec auto --status szerint minden el es virul. 
Nem tudok mast kitalalni sajnos, a tuloldal meg nem partner a kozos 
hibakeresesben.
_________________________________________________
linux lista      -      [email protected]
http://mlf2.linux.rulez.org/mailman/listinfo/linux

válasz