PÁSZTOR György írta: > Az csak szórási tartományon belül működik, még a ping az tetszőleges > routeolt gépet tud tesztelni. Bár nem tudom volt-e ilyen igénye a > kérdezőnek, vagy van-e ennyi helyzeti előnye.
A kerdezo tulajdonkeppen egy ipsec tunnel atjarhatosagat szeretne tesztelni, mert neha a tuloldal (orange austria) elkezdi nem kuldeni, fogadni a csomagokat, ipsec auto --status szerint minden el es virul. Nem tudok mast kitalalni sajnos, a tuloldal meg nem partner a kozos hibakeresesben. _________________________________________________ linux lista - [email protected] http://mlf2.linux.rulez.org/mailman/listinfo/linux
