Hello! En javaslom az "nmap" nevu program hasznalatat.
2010.03.16. 17:16 keltezéssel, Hofferek Attila írta: > Hello, > van arra valami gyors mod, hogy kitalaljam scriptbol, hogy egy -mondjuk- > /24 tartomanyban van-e legalabb egy elo (pingre valaszolo) host? Nagyon > hosszu vegigpingetni 250 cimet sajnos. > -- Udv, sjrextor _________________________________________________ linux lista - [email protected] http://mlf2.linux.rulez.org/mailman/listinfo/linux
