Hello!

En javaslom az "nmap" nevu program hasznalatat.

2010.03.16. 17:16 keltezéssel, Hofferek Attila írta:
> Hello,
> van arra valami gyors mod, hogy kitalaljam scriptbol, hogy egy -mondjuk-
> /24 tartomanyban van-e legalabb egy elo (pingre valaszolo) host? Nagyon
> hosszu vegigpingetni 250 cimet sajnos.
>    


-- 
Udv,
sjrextor

_________________________________________________
linux lista      -      [email protected]
http://mlf2.linux.rulez.org/mailman/listinfo/linux

válasz