Gabor HALASZ írta: > Az IKE-ben van Dead Peer Detection, ha jol emlekszem, default 10s szunet > utan bont, az pedig latszik az status-ban.
A szunet az az hogy nincs forgalom, vagy valami mas alapjan talaja ki, hogy a tuloldal nem fog kuldeni a gprs eszkozoktol egy darab semmit sem, mert csak? Mondom, valami miatt teljesen elonek latszik a kapcsolat, csak eppen kozepen lesz egy fekete lyuk gondolom, ami mindent benyel, ha jon, ha megy a csomag. Az a legbajabb, hogy nincs egy fix ip cimu eszkoz sem a tuloldalon. _________________________________________________ linux lista - [email protected] http://mlf2.linux.rulez.org/mailman/listinfo/linux
