Gabor HALASZ írta:
> Az IKE-ben van Dead Peer Detection, ha jol emlekszem, default 10s szunet
> utan bont, az pedig latszik az status-ban.

A szunet az az hogy nincs forgalom, vagy valami mas alapjan talaja ki, 
hogy a tuloldal nem fog kuldeni a gprs eszkozoktol egy darab semmit sem, 
mert csak? Mondom, valami miatt teljesen elonek latszik a kapcsolat, 
csak eppen kozepen lesz egy fekete lyuk gondolom, ami mindent benyel, ha 
jon, ha megy a csomag. Az a legbajabb, hogy nincs egy fix ip cimu eszkoz 
sem a tuloldalon.

_________________________________________________
linux lista      -      [email protected]
http://mlf2.linux.rulez.org/mailman/listinfo/linux

válasz