On Mon, 22 Dec 2003 19:36:52 +0100, you wrote: >Prośba o przebudowanie mldonkey. Widzę, że był budowany miesiąc temu i >się nie zbudował. Teraz już powinien.
nie... dalej się nie buduje (chyba że z --without gui)
pozdrawiam,
--
Marek Ciesielski
\ | ___|
|\/ | | marekc(at)klub.chip.pl
| | | ciesiel(at)jabber.uznam.net.pl; GG: 3809029
| | | http://klub.chip.pl/mc_540ddc
_| _|\____|
__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
