On Mon, 22 Dec 2003 19:36:52 +0100, you wrote:

>Prośba o przebudowanie mldonkey. Widzę, że był budowany miesiąc temu i
>się nie zbudował. Teraz już powinien.

nie... dalej się nie buduje (chyba że z --without gui)

pozdrawiam,
-- 
                                Marek Ciesielski

   \  |  ___|
  |\/ | |     marekc(at)klub.chip.pl
  |   | |     ciesiel(at)jabber.uznam.net.pl; GG: 3809029
  |   | |     http://klub.chip.pl/mc_540ddc
 _|  _|\____|


__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles

Odpowiedź listem elektroniczym