Jeszcze raz prośba o przebudowanie mldonkey. Jest on już załatany i powinien się budować z nowym ocaml-lablgtk.
-- Grzegorz Goławski <[EMAIL PROTECTED]> __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
