On Wed, 24 Dec 2003, Grzegorz [iso-8859-2] Goławski wrote: > > >Prośba o przebudowanie mldonkey. Widzę, że był budowany miesiąc temu > > >i się nie zbudował. Teraz już powinien. > > nie... dalej się nie buduje (chyba że z --without gui) > Już jest poprawione w cvsie i buduje się z nowym ocaml-lablgtk.
Więc BR odpowiednie (jeżeli nie ma) -- pozdr. Paweł Gołaszewski --------------------------------- worth to see: http://www.againsttcpa.com/ CPU not found - software emulation... __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
