W liście z pon, 22-12-2003, godz. 22:34, Marek Ciesielski pisze: 
> On Mon, 22 Dec 2003 19:36:52 +0100, you wrote:
> 
> >Prośba o przebudowanie mldonkey. Widzę, że był budowany miesiąc temu i
> >się nie zbudował. Teraz już powinien.
> 
> nie... dalej się nie buduje (chyba że z --without gui)
A na czym się wywala?
U mnie się buduje, tylko że ja mam raczej nestowe środowisko.

-- 
Grzegorz Goławski <[EMAIL PROTECTED]>

__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles

Odpowiedź listem elektroniczym