W liście z pon, 22-12-2003, godz. 22:34, Marek Ciesielski pisze: > On Mon, 22 Dec 2003 19:36:52 +0100, you wrote: > > >Prośba o przebudowanie mldonkey. Widzę, że był budowany miesiąc temu i > >się nie zbudował. Teraz już powinien. > > nie... dalej się nie buduje (chyba że z --without gui) Już jest poprawione w cvsie i buduje się z nowym ocaml-lablgtk.
-- Grzegorz Goławski <[EMAIL PROTECTED]> __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
